Церква.net

Розділи

Храм УПЦ на Донеччині пограбували на 30 000 грн

Храм УПЦ на Донеччині пограбували на 30 000 грн

ДОНЕЦЬК — Невідомі пограбували Свято-Покровський храм УПЦ (МП) у селищі Старомихайлівка, Донецька область. За словами керівника ОСВ ГУМВС в Донецькій області Ігоря Деміна, сума збитків від крадіжки становить близько 30 000 грн. Серед викрадених речей — переважно срібне церковне начиння, а також ікона. За фактом злочину правоохоронці порушили кримінальну справу.

Як проінформувало 4 березня агентство УРА-Информ.Донбасс, злочинці проникли у храм на світанку, вибивши скло в одному з вікон церкви. Сигналізації в церкві немає, а сторож, який один охороняє приміщення, як повідомляє агентство, не «зміг прослідкувати за всім, що відбувалося, оскільки приміщення храму — величезне».

«Нам особливо неприємно, що пограбували саме цей храм. Зізнаюся, що покарання Боже одного зі злочинців спіткало одразу ж, це було наче знак для ціїє особи (справа в тому, що підлога була залита кров’ю, а це означає, що бандити сильно порізалися, намагаючись пролізти до храму)», — зазначив прес-секретар митрополита Донецького та Маріупольського УПЦ Іларіона (Шукала) Георгій Гуляєв.Переглядів: 8912     Повідомити
Коментувати  [ усі коментарі ]
Anonymous - 01:02 20.8.2009 reply | message
грабунок -- це гріх!
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство